Партнери

Інформація про партнерів та їх статус на заході

Партнер Форуму

ESET (Словаччина) – лідер в галузі розробки антивірусного ПО для домашніх та корпоративних користувачів. Продуктова лінійка ESET включає в себе рішення для захисту робочих станцій, серверів та мобільних пристроїв. Висока здатність виявлення загроз та мінімальне споживання системних ресурсів забезпечують продуктам ESET широку популярність у всьому світі. Компанія має представництва в більш ніж 180 країнах. Більше 8 років продукти ESET офіційно представлені в Україні. Користувачами ESET є найбільші українські та міжнародні організації.

Спікери ESET:
Дмитро Федоренко

Захист доступу до корпоративних даних як важлива складова ІТ-безпеки


Дмитро Федоренко
провідний менеджер відділу роботи з партнерами та клієнтами ESET в Україні
ESET в Україні

Сергій Кадет

Всебічний захист корпоративної мережі — запорука безпеки бізнесу


Сергій Кадет
менеджер відділу роботи з партнерами та клієнтами ESET в Україні
ESET

Партнер Форуму

Бренд UCLOUD - був заснований в 2011 році командою сертифікованих фахівців. UCLOUD сьогодні - це сучасний хмарний провайдер, обладнання якого розміщено як в Україні (ЦОД BeMobile, Україна), так і за кордоном (ЦОД Atman, Польща).

Місія компанії - допомога бізнесу в захисті і збереження даних, оптимізації витрат на IT, масштабування процесів.

Спікери UCloud:
Данило Бєлов

Хмарні технології. Від теорії до практики


Данило Бєлов
директор з розвитку
UCloud

Партнер Форуму

Kingston Technology - найбільший в світі незалежний виробник модулів пам'яті, флеш-і твердотільних накопичувачів (SSD), що був заснований в 1987 році. Головний офіс компанії знаходиться в місті Фаунтен Веллей, штат Каліфорнія, США. Виробничі потужності компанії розташовані в США, Китаї та Тайвані.

На сьогоднішній день Kingston випускає більше 2000 найменувань продукції, що зустрічається в всіх пристроях, які використовують пам'ять - від комп'ютерів, серверів і принтерів до стільникових телефонів і цифрових камер.

Кількість працівників Kingston по всьому світу складає більше чотирьох тисяч чоловік. На початок 2010 року оборот Kingston за рік склав $ 4.1 млрд. Компанія була визнана журналом Fortune одним з «Кращих роботодавців в Америці».

Спікери Kingston Technology:
Віктор Самойлов

3D пам'ять та інші гарячі новинки від Kingston


Віктор Самойлов
менеджер з розвитку бізнесу оперативної пам'яті в Україні
Kingston

Партнер Форуму

De Novo -  національний провайдер хмарних сервісів і послуг комерційного ЦОД. Експерти De Novo мають колосальний досвід реалізації проектів з впровадження ІТ-комплексів корпоративного рівня. De Novo побудувала перший комерційний ЦОД в Україні, який 8 років працює без секунди простою і відповідає вимогам рівня надійності TIER 3.

Спікери De Novo:
Андрій Березніков

Приватна хмара як сервіс. Еволюція IaaS для найвимогливіших.


Андрій Березніков
технічний експерт з хмарних рішень
De Novo

Партнер Форуму

Seagate - світовий лідер в області розробки і виробництва накопичувачів для корпоративних обчислювальних систем, персональних комп'ютерів, ноутбуків, побутової електроніки і пристроїв відеоспостереження.

Спікери Seagate:
Анна Рижкова

Технології майбутнього


Анна Рижкова
старший регіональний представник в країнах СНД і Балтії
Seagate

Партнер Форуму

GigaCloud – хмарний оператор, який входить до групи компаній GigaGroup (GigaTrans, GigaCenter, GigaCloud), що працює на ринку України з 2006 року.

GigaCloud надає сервіс високого рівня у всіх сегментах ринку B2B незалежно від розмірів компаній-замовників та обсягу їх інфраструктури. «Хмари для всіх!» – девіз нашої компанії. А технологічна і сервісна підтримка на всіх етапах – головне правило роботи з кожним клієнтом.

Спікери GigaCloud:
Любомир Дорошенко

Cloud Video: розумне відеоспостереження та аналітика в хмарі


Любомир Дорошенко
керівник партнерських та клієнтських продажів
GigaCloud

Партнер Форуму

РОМСАТ - компанія з великими можливостями. Наша спеціалізація – багатопрофільна проектна дистрибуція телекомунікаційного обладнання. Спираючись на досвід професійної команди та розгалужену дилерську мережу, сервісне обслуговування та технічну підтримку, ми пропонуємо:

 
 • Обладнання для телебачення

 • Телекомунікаційне обладнання

 • Системи безпеки

 • Системи озвучування

 • Кабельну продукцію

 • Вимірювальну техніку

 • Споживчу електроніку

 • Інфраструктурні рішення.

Спікери РОМСАТ:
Андрій Дудко

Партнер виставки

Компанія GigaTrans - успішно існує на ринку телекомунікаційних послуг більше 10 років. Основні послуги, які надає компанія пов'язані з наданням доступу до мережі Інтернет і каналів передачі даних для корпоративних клієнтів. На даний момент GigaTrans має власну оптоволоконну мережу в Києві протяжністю понад 800 км, а також включення в понад 70 техплощадок по всій Україні.

В 2016 році GigaTrans отримав міжнародний сертифікат ISO/IEC 27001: 2013, що підтверджує високий рівень системи управління інформаційної безпеки при наданні клієнтам послуг передачі даних, а в кінці 2017 року підтвердив сертифікацію. 

Партнер виставки

GigaCenter - входить у п’ятірку кращих комерційних дата центрів на території України. За показниками надійності, відмовостійкості та безпеки GigaCenter відповідає рівню Tier III. Також в 2016 році GigaCenter отримав міжнародний сертифікат ISO/IEC 27001: 2013, що підтверджує високий рівень системи управління інформаційної безпеки при наданні клієнтам послуг дата центру, , а в кінці 2017 року підтвердив сертифікацію. 

 На базі цього майданчика замовникам пропонується широкий асортимент якісних послуг з розміщення серверного устаткування для компаній з високими вимогами до безперервності бізнесу.

Партнер конференції

АО ОК – Адвокатське Об'єднання. Юристи Об’єднання мають досвід стажування в ЄСПЛ, досвід роботи помічниками суддів КСУ, досвід написання та супроводження законопроектів. На теперішній час один з напрямків, який веде Об’єднання – це юридична боротьба за рівне право на збройний захист та виступає головним юридичним радником Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація власників зброї».

Партнер конференції

Тім Технолоджис - компанія спеціалізується на розробці індивідуальних мобільних, розумних та клауд рішень для гравців на ринку рітейлу та нерухомості. Ми використовуємо сучасні технології машинного навчання, доповненної реальності та інтернету речей для зручності користувачів та нових можливостей для бізнесу.

Спікери Тім Технолоджис:
Денис Ніколаєнко

Майстер-клас: "Доповнена реальність для рітейлу та виробників"


Денис Ніколаєнко
керівник інженірінгу компанії
Тім Технолоджис

Партнер (заочна участь)

БІТ - компанія пропонує:

 
 • Абонентське обслуговування ПК, серверів, оргтехніки.

 • Супровід бухгалтерських програм (1С, Медок, Ліга, пр.).

 • Прокладка мереж, підтримка роботи WiFi, Інтернет, каналів зв'язку.

 • Зниження витрат на утримання IT-інфраструктури, зв'язок.

 • Установка систем документообігу, електронної пошти.

 • Впровадження систем обліку: 1С, ERP, CRM та ін.

 • Розробка політики інформаційної безпеки.

 • Автоматизація виробництва, складського обліку.

Партнер (заочна участь)

Pure Storage - допомагає організаціям розширювати межі можливого. У комплексній платформі зберігання Pure (FlashArray, FlashBlade і спільному з Cisco конвергентному рішенні FlashStack) використовується інноваційне програмне забезпечення, яке підключено до хмарного сервісу, що забезпечує управління даними за допомогою мобільного пристрою, і підтримує бізнес-модель Evergreen. Флеш-технології, зручна бізнес-модель, а також прості, ефективні і нестаріючі рішення сприяють трансформації діяльності як підприємства в цілому, так і його ІТ-підрозділу.

Інформаційний партнер

А-КОМ Академия (Україна) – незалежний Навчально-консультаційний центр для професіоналів сфери інфокомунікацій. Спеціалізується на питаннях впровадження ІКТ та пов'язаних з цим адмініструванням та перетворенням бізнесу. Регулярні семінари, практикуми, тренінги та майстер-класи «А-КОМ Академії» протягом багатьох років користуються високим попитом як серед профільної ІТ-аудиторії, так і у менеджерів середньої та вищої ланки.

А-КОМ Академия

edu.a-kom.ua

Україна, 02660, Київ,
вул. Старосільська 1Д,
2 поверх
Телефони: +38 044 5030844,
+380 44 5030845
Факс: +38 044 5030847
www.edu.a-kom.ua
academia@a-kom.ua

Інформаційний партнер

ІТ-рейтинг України - перший сервіс, спрямований на систематизацію інформації про існуючі в Україні IT компанії різних сфер діяльності, підрахунок і публікацію рейтингів даних компаній. На сервісі представлено понад 300 компаній і 3000 портфоліо, інформація про яких зібрана в зручні каталоги, що істотно полегшує пошук професіоналів, готових взятися за виконання вашого завдання.

Приєднуйтесь до сервісу і візьміть участь у створенні проекту з великими можливостями як для компаній, так і для їх клієнтів!

Інформаційний партнер

Luxoft Training - експерт в області розвитку ІТ-персоналу. На ринку більше 10 років: за цей час розроблено понад 200 курсів; навчання проводять професійні тренери - практикуючі IT-фахівці. Навчальні класи знаходяться в Києві, Одесі Дніпропетровську.

Інформаційний партнер

DOU.ua - найбільше українське співтовариство розробників.

Інформаційний партнер

Міжнародний кадровий портал HeadHunter Україна – це провідний сайт пошуку роботи в Україні та закордоном. На сайті www.hh.ua щодня доступні порядку 20 000 вакансій у 28 професійних галузях. Близько61 000 українських та міжнародних компаній шукають спеціалістів всіх рівнів, всіх професій, по всій території України. До їхніх послуг пропонується понад 1 000 000 професійно складених резюме, які пройшли ручну модерацію HR-спеціалістів HeadHunter.

За допомогою інтернет-порталу hh.ua пошукачі роботи мають можливість вибрати гідні вакансії роботодавців, ознайомитись з інформацією про діяльність компаній та їх потребою в кадрах. Ви можете також підписатися на розсилку для отримання вакансій на електронну пошту і отримати ряд додаткових сервісів з просування резюме на сайті.

Інформаційний партнер

RIA.com Понад 3 300 000 українців щомісяця продають і купують товари та послуги на RIA.com перевірено та безпечно.
Перевірені та безпечні покупки в інтернеті - мета RIA.com. Тому, купуючи товари на RIA.com, покупці можуть оплачувати їх з післяплатою з «Нова Пошта» та розраховуватись тільки після отримання у відділенні. Також для безпечних покупок RIA.com перевіряє продавців. Система BankID дозволяє підтвердити особистість продавця в інтернеті через надані банком дані. А підтверджений номер продавця в оголошенні свідчить про його реальність та готовність спілкуватись.
RIA.com - перевірено та безпечно

Інформаційний партнер

Журнал «Наука і Техніка» - міжнародне науково-популярне видання, в якому можна знайти цікаву інформацію про розвиток авіації, кораблебудування, бронетехніки, засобів зв'язку, космонавтики, точних, природничих та соціальних наук.

Інформаційний партнер

PROEKTANT - провідний міжнародний Інтернет-ресурс створено проектувальниками для своїх колег і технічних фахівців в Білорусі, Росії, України, Казахстану. Наш міжнародний ресурс відвідують проектувальники, інженери, архітектори, монтажники, будівельники та ін. Технічні фахівці. Цим людям буде дуже цікава інформація про Вашу продукцію, тому що найчастіше саме від них залежить, яка організація буде залучена для надання тих чи інших послуг, яке обладнання буде встановлено на той чи інший об'єкт.

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, що позначені зірочкою (*).